Düşünen Değil, Yapan Kazanır.

More Website Templates @ MustafaEkici.com.tr - October 31, 2011!

Sıkça Sorulan Sorular

Hazır tasarım ile özel tasarım arasındaki fark nedir ?

Hazır tasarım, daha önceden tasarlanmış hazır tasarım şablonlarıdır. Özel tasarım ise size özel tasarlanan tasarım hizmetidir.

Websitesinde kaç adet web sayfası olabilir ?

Web sitenizin boyutu ve girilmesini istediğiniz içerik doğrultusunda sınırsız sayfa girişine sistemimiz izin vermektedir.

Kendim website içeriklerimi güncelleyebilir miyim ?

Evet istediğiniz zaman websitenizi içerik yönetim panelinden kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Websitesine SEO ne fayda sağlar ?

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu websitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

Alan adım var, ama sitemi sizin sunucularda barındırmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Yapmanız gereken tek şey sitenizi satın almış olduğunuz şirketin web sitesine giriş yaparak, sitenize ait name serverleri (NS) bizim nameserverlerimizle değiştirmek.

Web hosting paketime başka domainler de ekleyebilir miyim?

Evet, paketlerimizde birden fazla alan adı barındırma mevcuttur. Paketinizi alırken bu isteğinizi bize bildirdiğinizde gereken destek sizlere sağlanacaktır.

Ödeyeceğimiz ücret yıllık mı?

Evet, web site hizmetleri ödemesi yıllık olarak alınmaktadır. Diğer hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Online satış yapabileceğim bir web sitesi kurabilir miyim?

Evet kurabilirsiniz. Minval Bilişim E-Ticaret ürünü on-line satış yapabilmeniz ve kredi kartı ile tahsilat yapabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Minval Bilişim E-Ticaret ile sanal mağazanızı kurup hemen satış ve tahsilat aşamalarına geçebilirsiniz.