Düşünen Değil, Yapan Kazanır.

More Website Templates @ MustafaEkici.com.tr - October 31, 2011!

Tasarım

Yapmış olduğumuz tasarımlarla firmalar Web Sitelerinde , ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayıp, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Yazılım

Web yazılım genel olarak web sitenizde farklı özellikler istediğiniz zamanlarda gereklidir. Kendi projenizi oluşturduğunuzda bir web yazılımcı ile çalışırsanız, böylelikle projeniz hem daha kaliteli hem de güvenilir olur. Bu da neden bizi seçmeniz gerektiğini gösteren bir nedendir.

İnternet Reklamcılığı

Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak yaratıcı görsel ve içerikleri oluştururuz. Kampanya yayın sürecininizi yönetip, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız. İnternet Reklamları ile hedef kitlenize ulaşmak için Minval Bilisim ile irtibata geçiniz.

Hizmetlerimiz

Web Site Tasarımı
Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere Web Sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine WEB TASARIM denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalara web sayfası, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan ve Global İnternet Ağında yayınlanan bütüne de WEB SİTESİ denir.
İnternet Reklamcılığı
En doğru internet reklam formatlarını kullanarak; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar planlayıp bunları uygulayarak müşteri arayışınıza bir çözüm getirmiş oluruz.. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak yaratıcı görsel ve içerikleri oluştururuz. Kampanya yayın sürecininizi yönetip, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız.

Markanız adına yöneteceğimiz internet reklam kampanyaları ile yatırımınızın geri dönüşünü artarak alırsınız. Ve işlerinizi daha da geliştirmeye devam edersiniz.
Kartvizit Tasarım ve Basımı
Kartvizitler iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir.

Bilginin ve teknolojinin herkes tarafından kolayca ulaşılabildiği, farklılaşmanın tek yolunun tasarım olduğu günümüz dünyasında siz de bu işe kartvizitlerinizden başlayıp, şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz.

Eğer işinizi önemsiyor ve müşterilerinizde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş sade, şık ve algılanabilirliği yüksek kartvizit tasarımları arasından seçiminizi yapıp, tasarımınızı düzenleyip kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Son birkaç yıla baktığımızda sosyal medyanın, birçok iş kolunun büyümesinde, marka farkındalığının artırılmasında ve e-ticaretin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu görüyoruz. Bugün markaların çoğu sosyal medyayı daha efektif kullanabilmek için kendini geliştiriyor. Malum ülkemiz kullanıcı sayısı bakımından Facebook’ta altıncı sırada yer alıyor.

Peki şirketler, kendileri için milyonlarca müşteri anlamına gelen bu ağlarda neden yer almalı? Bugün dünyada 2 milyarın üzerinde olan sosyal medya kullanıcısı var. Ayrıca sosyal ağlardaki aktif kullanıcıların %53’ü markaları takip ediyor. Şirketler sosyal ağlarda kendi kitlelerini oluşturarak, müşterileriyle diyaloğunu artırma ve olumsuzlukları kontrol etme şansına sahiptir. Araştırmalara göre sosyal ağları kullanan şirketlerin %48′e varan oranlarda satışlarını artırdıkları belirtiliyor.