Düşünen Değil, Yapan Kazanır.

More Website Templates @ MustafaEkici.com.tr - October 31, 2011!

Gizlilik Sozlesmesi

www.minvalbilisim.com (www.minvalbilisim.com, Minval Web Bilişim Sistemlerine ait bir internet sitesidir) olarak, sizlerden istenilen bilgilerin nasıl saklandığı ve kullanıldığına dair tüm detayları ve uygulama şekilleri bu sayfada açıklamaktadır. Sizlerden alınan bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak için toplanmaktadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılırsınız..

Bilgileriniz Hangi Doğrultuda Kullanılacak

Sitemimizde bulunan ve sizlerden bilgi toplayan çeşitli formlar (örn. teklif formları ve domain taşıma formları) anketler ve yarışmalar, iletişim bilgilerinizi (örneğin isminiz, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla kullanılmaktadır. Online Satış Sistemimiz devreye girdiği andan itibaren satın alma formlarımızda ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır..

İletişim Bilgileri – Kart Bilgileri

İletişim bilgileriniz gerekli görüldüğünde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İletişim bilgilerinizin 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabaları göstereceğiz, şu koşulla ki irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olmayacağız. İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Yağmur Ajans Web Bilişim Sistemleri, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar. Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda gerekli bilgilerinizin (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgiler) bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Kredi kartı bilgileriniz 128 Bit SSL sertifikası ile gizlenmektedir ve kart bilgileriniz sistemimizde kaydedilmeden doğrudan anlaşmalı bankamıza iletilmektedir.

Mali Bilgiler

Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Yağmur Ajans Web Bilişim Sistemleri bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Gizlilik Tedbirlerimiz

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Online Alışveriş sayfamız devreye gireceği günden itibaren bilgilerinizi korumak için devreye girecektir, Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir. Yağmur Ajans Web Bilişim Sistemleri web kullanıcısı profilinizde kredi kartı numaralarınızın sadece son dört hanesini saklanacaktır. Ancak siparişiniz anında kredi kartı numaranızın tamamını o an çalışmakta olduğumuz bankaya iletmek durumundayız. (Son 4 hanesini de gerek duyulduğu zaman sizinle güvenli iletişimde kullanacağız. Örn. Yönetim paneline giriş bilgilerini unuttunuz ve size sunulan bilgi hatırlatma yöntemlerinden hiçbiri hatırlamıyorsanız, sizden sitenin size ait olduğunu anlamamız için güvenlik açısından kartınızın son dört hanesini sizden isteriz.)

Bildirimler ve Revizyonlar

Çalışma ve operasyon yöntemlerimiz değişim içinde olduğundan gizlilik beyanımız da zamanla değişebilir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmeli ve bu sayfayı satın alma işlemlerinizden önce okumak durumundasınız. Aksi belirtilmediği sürece, geçerlilikte olan gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veya şüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim formundan ya da info@minvalbilisim.com e-posta adresinden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bu doğrultuda en kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.